epochtimes.com.ua

Зеленський вважає екологію в Україні великою проблемою і назвав свій варіант її вирішення

  Читайте по-русски
  Екологічне питання повністю не вирішене, але нині вдалося прийти до "загальних рамок" із металургійними підприємствами, сказав президент

  Екологічну ситуацію промислових регіонів України прокоментував президент Володимир Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня в Києві.

  Зокрема, ішлося про ситуацію навколо металургійних підприємств Кривбасу. За словами глави держави, якщо повністю екологічне питання й не вирішене, нині вдалося прийти до "загальних рамок" із металургійними підприємствами. Це, наприклад, проєкти для населення, в які металурги вкладатимуть свої кошти.

  "У нас все почалося з Кривого Рогу, з Запоріжжя. Тільки-но ми почали направляти екоінспекції туди, нам сказали: це тиск, будуть іти іноземні інвестори. У нас були такі питання з "Арселором", вони офіційно висловлювали свою позицію. Але на сьогодні ми прийшли до загальних рамок, наприклад, з тим же "Арселором", вони будують за 400 млн гривень онкоцентр і допомагатимуть людям, із якими сталася ця трагедія, вони будуть лікувати і допомагати. Встановлено розмір відшкодування – суми на ліки і допомогу щорічно", – сказав Зеленський.

  Він додав: "Коли я приїжджаю, вони все вимикають. Чисте небо. Це те, що я бачу. Відправляємо інспекцію – а зараз вже все бояться, так би мовити, "вирішувати питання".

  А щодо посилення екологічних перевірок, то їх, вважає президент, у міжнародних ЗМІ можуть розцінити як тиск на бізнес через правоохоронні органи.

  Попередній матеріал
  Кількість громадян, задоволених напрямом руху України, знизилася – дослідження
  Наступний матеріал
  Морпіх, якого пораненим евакуювали після обстрілів, не вижив
  Теги: