Студенти
Студенти Depositphotos

Модернізація системи: в Україні створили Раду з розвитку професійно-технічної освіти

  Читайте по-русски
  Кабмін має затвердити до 1 вересня цільову програму розвитку професійної освіти до 2027 року

  В Україні створили Раду з питань розвитку професійно-технічної освіти. Відповідний указ №130/2021 президент України Володимир Зеленський підписав 30 березня, інформує прес-служба глави держави.

  "Документ має на меті сприяння модернізації системи професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до потреб ринку праці, міжнародних стандартів і практик для забезпечення реалізації права громадян на якісну та доступну професійну (професійно-технічну) освіту, а також створення умов для формування й розвитку актуальних професійних компетентностей людини для її успішної професійної діяльності та самореалізації", – пояснили в Офісі президента.

  Рада з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти буде консультативно-дорадчим органом при главі держави. Складатиметься з голови, двох його заступників та інших членів, які працюватимуть на громадських засадах. Персональний склад затверджуватиме сам гарант Конституції.

  Серед основних завдань нового органу:

  • моніторинг розвитку професійної  та професійно-технічної освіти;
  • аналіз та вдосконалення законодавства України у цій сфері;
  • вивчення тенденцій розвитку ринку праці та прогнозування пріоритетних напрямів і шляхів розвитку освіти;
  • розробка пропозицій щодо формування сучасних професійних компетентностей у сфері професійної (професійно-технічної) освіти тощо.

  У свою чергу, Кабміну доручили розробити та затвердити до 1 вересня 2021 року державну цільову програму розвитку професійної освіти – на період до 2027 року.

  Попередній матеріал
  Елітні годинники, 4 автівки та сотні тисяч у валюті: очільник МОЗ Степанов подав е-декларацію за 2020 рік
  Наступний матеріал
  Зеленський святкує другу річницю першої перемоги на виборах: що обіцяв гарант і що не виконав
  Теги:
  Loading...