Зелений сквер під власними будинками - відвойовують мешканці Виноградаря

  Зелений сквер під власними будинками - відвойовують мешканці Виноградаря. Підрядник, який торік встановив там паркан і лавки, тепер хоче його демонтувати. Адже жодної копійки міська влада досі за роботу не спрлатила.

  На Виноградарі - зібрання мешканців. Місцеві матусі вийшли боронити дитячий майданчик. Організація, яка півроку тому встановила на цьому місці металеві парканчики та лавки - своє ж творіння  вирішила демонтувати.

  Тетяна, місцева мешканка: "Він погрожує демонтувати ці лавки.ми дуже довго боронили цей сквер від забудовника і коли в 2011 році нам дали статус скверу, ми дуже всі раділи. Я не розумію навіщо потрібно все це руйнувати".

  Руйнувати  вимушені - каже представник підрядника, яке виготовляло й встановлювало лавки. Роботу, мовляв, зробили ще восени, а грошей за це ще й досі не отримали.

  Віктор Карпенко, заступник директора підприємства з виготовлення металоконструкцій: "Ну коли не профінансовано - ми такий подарунок оце робить не можемо".

  Заплатити за лавки фірмі мусили в "Київзеленбуді". Та там представникам організації відповіли - гроші з бюджету на це не виділили. Тож платити не мають чим.

  Віктор Карпенко, заступник директора підприємства з виготовлення металоконструкцій: "Наші звернення були і письмові і усні. все отак воно відкладується. відкладується. Ну це ж питання фінансове за ним стоять і наші робочі, а в них свої сім`ї".

  Ціна питання - 23 тисячі гривень. Місцеві мешканці кажуть - якщо лавкИ таки демонтують - нині чепурний сквер втратить своє обличчя. Нанівець зійдуть зусилля людей, які 5 років боролися проти зведення на цьому місці 20-ти поверхової "свічки". І таки відвоювали - торік майданчику присвоїли статус скверу.

  Місцева мешканка: "Ну конечно нужны лавочки. Ребенок устал, ему нужно сидеть порисовать".

  Тетяна, місцева мешканка: "Я йому не дозволю демонтувати це. Ну звичайно, будемо викликати міліцію".

  Платити не мали чим  - розводять руками в мерії. Гроші на оновлення скверів - "Зеленбуду" виділили з міськбюджету лише зараз.

  Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА: "Київзеленбуду їм тільки вчора перераховано 2 млн. 800 тисяч і зараз буде дальше йти фінансування. Дійсно о деяких об`єктах йшло відставання, але зараз воно вирівнюється. Не буде ніяких, ніхто нічого там не забере".

  Люди, які вдруге вийшли боротися за свій сквер кажуть - щоби лавки не чіпали - їхню вартість готові й самі сплатити фірмі. А от її представники зітхають лавиці на дитячому майданчику - крапля в морі супроти тих грошей, які підприємству заборгували  за реконструкцію Русанівської набережної. Її урочисто відкрили ще торік за участі Президента та місцевої влади. За металевий паркан, повз який влаштували прогулянку чиновники - місто досі винне робітникам 200 тисяч гривень. У мерії натомість таких боргів не визнають.

  Ганна Рибалка, Юрій Усік, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Учасників акції на підтримку Запорожця в Броварах – відпустили
  Наступний матеріал
  Іржаві автівки без номерів будуть здавати на металобрухт
  Теги: