5.ua

Завтра у Києві відбудеться благодійний аукціон на підтримку батальйону "Київська Русь"

  У суботу в Києві відбудеться благодійний аукціон на підтримку бійців 11-го батальйону територіальної оборони Київської області "Київська Русь", підрозділи якого зараз знаходяться у зоні АТО (на передовій поблизу міста Дебальцеве).


  Про це повідомили волонтери-організатори заходу.

  "Оскільки бійцям необхідні: теплий одяг, тепловізори, пристрої нічного бачення, індивідуальні аптечки за стандартами НАТО, ремонт та ТО бойової техніки та оскільки держава не впоралася з постачанням найнеобхіднішого для бійців передової, ці функції взяли на себе прості українці", - зазначила волонтер Анастасія Довбиш.

  На цей раз з метою збору коштів на потреби українських бійців волонтери влаштовують благодійний аукціон.

  "Більшість лотів, що будуть виставлятися на продаж, є унікальними. Наприклад,  картини кращих українських майстрів книжкової ілюстрації Владислава Єрка та Костя Лавра, вітраж від письменниці Ірен Роздобудько, "найшвидша" книга України, присвячена 200-річчю Тараса Шевченка (студенти та викладачі КНУ Шевченка написали, відредагували та видали її за 10 годин), футбольний м’яч з автографами гравців Національної збірної України, патріотичне пончо від дизайнерської студії Вікторії Бурдейної, авторські ювелірні прикраси Наталії Биченко та інші несподіванки", - зазначила Анастасія Довбиш.   

  Організатори аукціону також повідомили про найунікальніший лот –  витвір мистецтва склодувів та майстринь художнього розпису "Теребовлянська ялинка".

  Благодійний аукціон завтра відбуватиметься в приміщенні виставкового центру Acco International (у парку ім. Пушкіна на пр. Перемоги), де волонтери сподіваються зібрати значні кошти на потреби забезпечення батальйону "Київська Русь".

  Нагадаємо, вночі поки що невстановлені особи здійснили підпал приміщення волонтерської організації у Маріуполі, яка також займалась забезпеченням українських військових.
  Попередній матеріал
  Російські терористи обстрілюють Щастя і гуманітарний коридор для цивільних, є жертви
  Наступний матеріал
  Українські бійці відбили найсильніший штурм аеропорту "Донецьк"
  Теги:
  Loading...