5.ua

Завтра столицею пройде Марш миру

  19 вересня у Меморіальному комплексі "Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років" пройде Марш миру, приурочений до Міжнародного дня миру. У марші візьме участь заступник Голови КМДА Михайло .

  Про це повідомила прес-служба КМДА.

  "Збір учасників відбудеться біля Меморіалу воїнам України, полеглим в Афганістані на вул. Лаврська. Після чого колона рушить до музею історії Великої Вітчизняної війни, де відбудеться мітинг". - повідомили у КМДА.

  Зазначимо, що у Києві марш проводиться щорічно за участю представників громадських організацій жінок, ветеранів, інвалідів, молоді, депутатського корпусу та керівництва міста.

  ДовідковоМіжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати в 1982 році. Відповідно до резолюції від 30 листопада 1981 року кожен третій вівторок, у день відкриття чергової сесії ООН, проходило святкування Міжнародного дня миру. Проте в резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея ООН прийняла постанову, за якою з 2002 року святкування Міжнародного дня миру мали вже проходити кожен рік в одну і ту ж дату – 21 вересня.

  У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча би на 24 години припинити проливати кров.
  Попередній матеріал
  Туреччина жорстко стала захист кримських татар та засудила дії російських окупантів
  Наступний матеріал
  Порошенко вважає, що народи України та Росії мають шанс на примирення
  Теги:
  Loading...