Метінвест

Завдяки виробництву якісної сталі Україна відома у всьому світі – гендиректор "Метінвесту"

  Читайте по-русски
  Попереду на компанію чекає технологічне та екологічне успішне майбутнє, запевнив Юрій Риженков

  Найбільша промислова компанія України "Метінвест" відзначає 15-річчя – з цієї нагоди її генеральний директор Юрій Риженков привітав усіх, хто причетний до роботи і розвитку підприємства.

  "Сьогодні у нас є особливий привід поговорити про числа і про майбутнє. Цього року незалежній Україні виповнюється 30 років, а Групі "Метінвест" – 15. Половину нової історії держави ми були поруч. Інвестували в економіку, платили податки, розвивали міста і дбали про своїх співробітників. Українська сталь стала предметом для гордості. Це та продукція, завдяки якій наша країна стала відома всьому світу", – наголосив пан Риженков.

  Він зазначив, що етап становлення компанії залишився позаду, а попереду чекає технологічне та екологічне успішне майбутнє.

  "Промисловість завтрашнього дня вимагає людей і підходи завтрашнього дня... Для цього розглядаємо різні варіанти переходу на "зелені" технології і зниження вуглецевого сліду. І у нас вже є масштабні плани, як цього досягти", – анонсував генеральний директор Групи.

  Попередній матеріал
  Уся Україна перейшла в "зелену" епідеміологічну зону
  Наступний матеріал
  США продовжили на рік санкції проти Білорусі
  Теги:
  Loading...