Замість книгарні "Сяйво" в Києві відкрили "Сяйво книги"

  Замість "Сяйва" - "Сяйво книги". Книжкову крамницю на Червоноармійській, 6 таки відкрили. Під час урочистостей усередині - під стінами книгарні пікетували колишні орендарі приміщення. Вони вимагали поновити договір оренди. Тим часом, новий колектив презентував поки що малий асортимент книжок та хизувалися новим друкарським верстатом.

  Чи не уперше в історії столиці - пікетують проти відкриття книгарні. Невдоволені - колишні орендарі приміщення. Замість комунального магазину "Сяйво книжки" вони воліють бачити свою крамницю "Сяйво".

  Так людно під стінами книгарні на Червоноармійській не було вже півтора року - відтоді, як приміщення захопили рейдери. Сьогодні його повернули у комунальну власність і облаштували тут міську книгарню. До нових господарів колишні орендарі прийшли з гостинцями - принесли рибні консерви. Адже книгарнею тепер опікується  комунальне підприємство, що раніше займалося рибою.

  Хто кого переграє: музики на трубах чи пікетувальники з кришками. Хто кого переговорить - змагаються й усередині: голова КМДА Олександр Попов чи юрист "Сяйва" Олег Король. Після дискусії - стрічку все-таки перерізають.

  А далі - на екскурсію магазином. Ремонт зробили, а от книжки закупити не встигли. Асортименту - обмаль: близько трьох тисяч книжок від сорока видавництв. Згодом обіцяють придбати в десятки разів більше.

  Якщо бажаної книжки не знайшли - її можна обрати та надрукувати тут, на цьому друкарському верстаті. У меню - три мільйони книжок на 40-ка мовах світу. Коштуватиме одна книжка близько 80-ти гривень. Знайти у каталозі можна й раритетні видання.

  За півгодини після урочистостей, після невеликого штурму мітингувальників, магазин закрили - ніби-то на технічну перерву. Для перших покупців книгарня відчинить свої двері вже завтра.

  Світлана Одаренко, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Протитуберкульозні заклади області оснастять фільтрами та очисними спорудами
  Наступний матеріал
  На українському радіо провели Всеукраїнський диктант єдності [відео]
  Теги: