Олександр Каленков
Олександр Каленков 5.ua

Залежні від Коломойського депутати повинні розуміти свою відповідальність за законопроєкт №1210 – Каленков

  Читайте по-русски
  Розплачуватися ж будуть звичайні українці, законослухняний бізнес і в тому числі народні депутати: своїм ім'ям, репутацією і, звичайно ж, своїм політичним майбутнім

  Частина депутатів Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВР можуть бути залежними від олігарха Ігоря Коломойського, але, голосуючи в Раді за зміни до Податкового кодексу, вони повинні нести відповідальність за свої дії. Про це заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков для статті "Маріонетки Коломойського: Чому податковий комітет Ради йде на поводу у олігарха" на сайті 112.ua.

  "Я усвідомлюю, що частина депутатів профільного комітету (в якому розглядається законопроект, - ред.) і Верховної Ради можуть бути залежними від Коломойського. Але мені хочеться думати, що вони розуміють ступінь власної відповідальності в результаті прийнятих рішень. Наслідки, які можуть бути для економіки (в результаті прийняття законопроекту №1210 в нинішній редакції, - ред.), можуть запам'ятатися, як запам'ятався 2008 рік, коли економіка впала, обвалився курс гривні", – говорить Олександр Каленков.

  Він підкреслює, що при цьому такі люди, як Ігор Валерійович Коломойський, будуть себе почувати спокійно, більше того - вони зможуть ще більше заробити в ситуації хаосу і впливу на владу. Розплачуватися ж будуть звичайні українці, законослухняний бізнес і в тому числі народні депутати: своїм ім'ям, репутацією і, звичайно ж, своїм політичним майбутнім. 

  Зазначимо, учасники ринку буквально завалили профільний комітет листами з попередженнями про те, що пропоновані зміни можуть обвалити провідні по податкових надходженнях галузі економіки і спровокувати катастрофічні наслідки.

  Попередній матеріал
  Одним із критеріїв у тендерних закупівлях стали ресурсоефективність та екологічність – Маріковський
  Наступний матеріал
  Гончаренко закликав ОПУ оприлюднити переклад стенограми розмови Трампа із Зеленським
  Теги:
  Loading...