Владислав Рашкован
Владислав Рашкован comments.ua

Законопроєкт №1210 з'явився через конфлікт двох олігархів – Рашкован

  Читайте по-русски
  Менеджер назвав неприпустимою ситуацію, коли в документі про внесення змін у податкове законодавство – немає економічної складової

  Заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован вважає появу законопроєкту №1210 про підвищення рентної плати для залізорудних підприємств – результатом конфлікту між олігархами Ігорем Коломойським і Рінатом Ахметовим. Про це повідомляє comments.ua.

  "Що стосується підвищення рентної плати на руду, тут немає системного підходу. Немає якогось чіткого розрахунку. Є просто бажання олігарха Ігоря Коломойського змусити свого конкурента Ріната Ахметова заплатити зайві $250 млн. Так цей законопроект, власне, і з'явився", – сказав Рашкован.

  Він назвав неприпустимою ситуацію, коли в документі про внесення змін у податкове законодавство немає економічної складової: "Так, в принципі, податкові законопроєкти не можна приймати. Без розрахунків, без обговорення, просто через конфлікт двох олігархів".

  Нагадаємо, 30 серпня до Верховної Ради був внесений законопроєкт №1210 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві". Документ передбачає підвищення ставки оподаткування залізорудних гірничодобувних підприємств. Автором законопроекту став голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев.

  Попередній матеріал
  Потрібна термінова пересадка серця: батьки просять допомогти врятувати життя синові
  Наступний матеріал
  Горе-перехрестя: у Харкові на місці "ДТП Зайцевої" збили чотирьох жінок
  Теги: