Володимир Фесенко
Володимир Фесенко 5 канал

Законопроєкт №1210 може повернути диктат податкової щодо бізнесу – Фесенко

  Читайте по-русски
  Ще одна проблема документа – підвищення рентних платежів, що негативно вплине на конкурентоспроможність українських гірничодобувних підприємств

  Законопроєкт №1210, який передбачає зміни в існуюче податкове законодавство – є прикладом того, як заради швидкості втрачається якість закону, і одночасно з цим – просуваються лобістські інтереси. Про це написав у Facebook директор інституту прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

  "Якщо цей законопроєкт буде ухвалений, знов може повернутися диктат податкової по відношенню до бізнесу. Замість партнерських відносин між державою і бізнесом, знов буде пресування підприємців податковою", – впевнений політолог.

  Зі слів Фесенка, ще однією проблемою документу є передбачене ним підвищення рентних платежів. Першим із такою ініціативою свого часу виступив олігарх Ігор Коломойський.

  "Ще одна проблема – підвищення рентних платежів, що негативно вплине на конкурентоспроможність українських гірничодобувних підприємств. До речі, цю ідею в інтерв'ю "Цензору" ініціював Коломойський, а зараз її намагаються втілити в життя представники партії "Слуга народу". Історія з цим законопроєктом є ще однією ілюстрацією нинішнього законодавчого процесу, коли заради швидкості розгляду приноситься в жертву якість законопроєкту, або просуваються лобістські інтереси ", – резюмував Фесенко

  Попередній матеріал
  Новини великого тенісу: Світоліна повернулася до першої трійки світового рейтингу WTA
  Наступний матеріал
  У Франції через спеку померло майже півтори тисячі осіб
  Теги: