Муса Магомедов
Муса Магомедов Facebook / Муса Магомедов

Законопроект №1210 дозволить Росії забрати українські ринки збуту – Магомедов

  Читайте по-русски
  Подорожчання продукції навіть на один долар призведе до того, що українські ринки збуту дістануться державі-агресору, – попереджає нардеп

  Прийняття законопроекту №1210, який значно підвищує рентні ставки для металургів, дозволить Росії забрати українські ринки збуту. Про це OBOZREVATEL заявив народний депутат, колишній гендиректор Авдіївського коксохіму Муса Магомедов.

  За його словами, із РФ доводиться конкурувати в першу чергу ціною. І подорожчання продукції навіть на один долар призведе до того, що українські ринки збуту дістануться державі-агресору.

  Парламентарії пропонують в кілька разів підвищити рентні платежі. Як результат, українські металурги будуть змушені підвищувати ціни і втрачати експорт. Це призведе до зниження обсягів і скорочення робочих місць.

  "Наші найлютіші конкуренти в цьому напрямку – Росія. Як тільки ми втратимо хоч один долар, вони зайдуть. У 2016-м я програв в ціні один долар росіянам і не зміг поставляти кокс на велике підприємство. І був змушений скоротити виробництво з 8 до 5 тис. на добу. Ми повинні розуміти, що ми все ще воюємо, що у нас є конкурент і розуміти, на чий млин ми можемо налити води", – пояснив Магомедов.

  Законопроект №1210 також розкритикували представники бізнес-асоціацій: Союз українських підприємців, Американська торгова палата, Європейська бізнес-асоціація. У документі пропонують прив'язати розмір ренти до ціни вже кінцевої продукції. Це фактично створить додатковий податок на оборот і поставить українських виробників в ситуацію, коли їхні конкуренти в найближчих країнах платять в кілька разів менше податків і можуть поставляти продукцію за нижчою ціною.

  Попередній матеріал
  Непоправна втрата на Донбасі: ще один боєць загинув у четвер
  Наступний матеріал
  В ОП розглядають ідею проведення виборів по всій території України, включно з ОРДЛО – Пристайко
  Теги: