Захистити Біличанський ліс від вирубки вимагають громадські активісти

  Захистити Біличанський ліс від вирубки вимагають громадські активісти. Вони прийшли під стіни столичного Апеляційного адміністративного суду з вимогою зупинити свавілля влади селища Коцюбинське.

  Мітингувальники вимагають визнати незаконними вирубку та продаж 4 гектарів лісу, що належить Святошинському лісгоспу. На їхню думку, захистити насадження, які слугують зеленими "легенями" для усього Києва, може указ Президента про створення національного парку на всій території лісу. Нагадаємо, Коцюбинська селищна рада передала у власність фізичним та юридичним особам понад 500 земельних ділянок з насадженнями. Пізніше місцева влада направила до Київради проект про розширення меж Коцюбинського за рахунок земель Святошинського лісу. Утім на сесії депутати не підтримали такі вимоги.

  Лідія Мазуренко, мешканка смт Коцюбинське: "Хочуть забрати, скільки там того лісу осталося вже?Хочуть забрати - строїти котеджі".

  Андрій Скіпальський, громадський активіст: "Якщо рішення зміниться, то фактично підуть суди по визнанню всіх держактів незаконними.А потім в цей час Президент все-таки підпише свій указ про створення Національного парку. Зараз документи готуються.Обгрунтування вже є. Які будуть приєднані до Голосієва. І тоді на території буде заборонена будь-яка вирубка".

  Попередній матеріал
  Ситуація з регулярністю польотів літаків компанії "Аеросвіт" поступово стабілізується
  Наступний матеріал
  Офіційних пояснень щодо вирубки каштанів у середмісті столиці вимагають від мерії столичні екологи [відео]
  Теги: