Вакцинація, шприц
Вакцинація, шприц 5 канал / Час. Підсумки тижня

"Зайві" вакцини дістаються лише публічним людям? – журналістське розслідування

  Читайте по-русски
  У Національній службі здоров'я України журналісту відповіли, що наразі на вакцинацію не записують, а лише проводять консультацію

  Записатися на вакцинацію від коронавірусу у телефонному режимі за офіційними номерами намагалися журналісти Youtube-каналу "А шо так можно було!?".

  У матеріалі зазначається, що насамперед під час розмови у Департамент охорони здоров'я сказали: "Річ у тім, що якщо є залишки вакцин, то ними вакцинуються публічні особи, діячі. Якщо ви хочете записатися, зареєструватися, це 16-77, будь ласка".

  На "гарячій" лінії автору проєкту пояснили, що за вказаним номером телефону йому зможуть розповісти про відповідну постанову та про те, як записатися на вакцинацію.

  Водночас у Національній службі здоров'я України журналісту відповіли, що наразі на вакцинацію не записують, а лише проводять консультацію. НСЗУ направила додзвонювача у кол-центр із питань COVID-19 за номером 0-800-60-20-19, йдеться у відео.

  "Ми зараз вас записуємо в чергу. Потім, коли вже відкриється запис для вашої цільової групи, ми вас повідомляємо і там уже більш детальніше конкретно на місці вашого проживання проходить більший розподіл", – зазначила оператор кол-центру, кажуть журналісти.

  Вони розповідають, що в контакт-центрі про терміни очікування наразі не повідомляють.

  "Точної інформації немає, все залежить від поставок вакцин в Україну. Чим більше буде поставок, тим швидше поетапно буде проходити вакцинація для кожного етапу для кожної цільової групи", – відповіли на "гарячій" лінії.
  Попередній матеріал
  Зеленський підписав указ про тимчасовий безвізовий режим для туристів із Китаю
  Наступний матеріал
  Путін вакцинувався від COVID-19, але у Кремлі приховують, якою вакциною – ЗМІ
  Теги:
  Loading...