Забудовник попри заборону продовжує вирубати дерева на Березняках

  Не вщухають будівельні пристрасті на Березняках. Забудовник не зреагував на заборону міської влади будувати тут і продовжує вирубувати дерева. А у відповідь на протест мешканців - знеструмив їхній будинок.
  Вулиця Березняківська, нагадаємо, вже не вперше в центрі будівельного скандалу. Останній - стався тиждень тому, коли представники фірми "Перший будівельний альянс" спробували встановити бетонний паркан та пустили під сокиру дванадцять дерев. Огорожу встановити не вдалося - завадили обурені жителі. 

  Тоді ж мер Леонід Черновецький назвав забудову незаконною та пообіцяв її припинити. Поки що марно. 

  Це питання ще мають розглянути на найближчій сесії Київради. А поки мешканці, заручившись підтримкою політичних сил, цілодобово чергують на об`єкті.

  Зінаїда Володимирівна, мешканка: "Они отключили электричество, чтобы мы не могли видеть, откуда они зашли и снова начинать свои действия - такие же, как они раньше. Они говорят, нам тогда не вышло, потому что милиции было мало. Теперь мы подгоним еще человек 200-250 - сколько надо".

  Сергій Тягній, керівник апарату Дніпровського району: "Єдиним виходом є - припинити будівництво, висадити ті дерева, які були спиляні. А тій будівельній фірмі, яка бажає будувати - нехай вона звертається до Київради і їй виділяють ділянку на нових масивах, таких, як на Троєщині".
  Попередній матеріал
  Ціни на землю у передмісті ростуть, столичне житло почало дешевіти
  Наступний матеріал
  Ринок землі має запрацювати вже з наступного року,- Присяжнюк
  Теги:
  Loading...