За минулий тиждень у Києві зафіксували найбільше хворих на грип і ГРВІ

  Грип наступає. Лишен за минулий тиждень у Києві зафіксували найбільше хворих на грип і ГРВІ. Тому в управлінні охорони здоров`я КМДА розпочали програму вакцинації населення і завезли в поліклініки препарати. Однак поки що щеплення серед містян не популярні.

  У свої 70-т пан Василь щеплень не робить принципово. А сучасних вакцин проти грипу боїться.

  Василь Карпенко, киянин: "Та я смотрю по телевизору, там где-то в Одеской области ребенок умер, 2-летний ребенок.. Еще где-то. А мне оно надо?"

  Охочих робити щеплення від грипу в Києві обмаль. Вакцина прибула в Україну із-за кордону майже тиждень тому. За цей час щеплення зробили менше відсотка населення. Дарма - зітхають лікарі. Адже лише так можна уберегтись від хвороби.

  Андрій Александрін, директор Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій Центральної санепідемслцжби України: "Единственним ефективным методом профилактики против грипа является вакцинопрофилактика. На 95%, если человек буде привит, он не заболеет теми штамами грипа от которых даная вакцина была создана".

  У Центрі грипу зафіксували - за останній тиждень кияни посіли перше місце із захворювання на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції. Наперекір статистиці у поліклініках напливу хворих не спостерігають.

  Лариса Коноровська, головний лікар поліклініки № 2 солом`янського району: "Люди звертаються взагалі з простудними захворюваннми, тобто ОРВІ, ну або ангіни також є. Але такого в чистому виді грипу, що дійсно є епідемія, чи передепідемічнпий період, цьоо немає".

  В один голос лікарі радять - доки епідемія не у розпалі - треба негайно робити щеплення. Імунітет до захворювання з`явиться не раніше, аніж за 2 тижні. Для тих хто наважиться зробити це - доведеться викласти із власної кишені 80 гривень за саму вакцину та ще 13 за послуги поліклініки.

  Ольга Сас-Тарасова, Іван Головач та Микола Лєбєдєв, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Києві мешканці будинку по вулиці Петлюри не поділили будинок з орендарем
  Наступний матеріал
  Святковий концерт до Міжнародного дня інвалідів від КОДА
  Теги: