Святковий концерт до Міжнародного дня інвалідів від КОДА

  Святковий концерт до Міжнародного дня інвалідів влаштували в облдержадміністрації. На свято запросили неповносправних та працівників соціальних центрів.

  Загалом, на Київщині проживає майже 90-то тисяч людей з особливими потребами. Із них - близько півтори тисячі - діти. Цьогоріч в області закупили майже тисячу інвалідних візочків. Лише за останній місяць облаштували понад 80-т пандусів. Напередодні Нового року - в обладміністрації влаштують благодійний аукціон. На якому продаватимуть творчі роботи неповносправних. Уже сьогодні у стінах аобл-адміністрації презентували роботи художника-візочника.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "На Київщині дуже велика робота зроблена і практично ми забезпечили візками усіх категорій людей. У нас є соціальні заклади, де інваліди мають можливість проходити реабілітацію і займатися якимось ділом".

  Юрій Пацан, художник: "Це перше за десятиріччя мого такого мистецького дійства і життя в мистецтві після травми - перше на вищому такому обласному рівні проводиться у адміністрації".

  Олег Іваненко, голова громадської організації "Прагнення": "Розпочалась активна робота з підтримки взагалі громадського руху людей з інвалідністю, прийняґта програма на наступний рік".

  Попередній матеріал
  За минулий тиждень у Києві зафіксували найбільше хворих на грип і ГРВІ
  Наступний матеріал
  Папа Римський виступив на Всесвітньому конгресі проти смертної кари
  Теги: