За кілька днів у Києві очікується снігопад

  Похолодання - уже не за горами. Дощ за вікном за кілька днів змінить сніг. Цьогоріч у столиці календарна зима має співпасти з температурною. Утім рекордних морозів, як торік, чекати не варто.

  Не вгадаєш що взувати цієї зими - чи то чоботи, щоби ноги не промокли, чи то валянки, щоби не змерзли. Погода у найхолоднішний сезон обіцяє бути мінливою. Утім, чекати першого снігу киянам лишилося не довго. Він випаде вже за кілька днів.

  Микола Кульбіда, начальник українського Гідрометцентру: "Утвориться сніговий покрив також і в Києві, нехай він буде не дуже високим, але це буде перший сніг, який зазвичай завжди призводить до ускладнень руху транспорту в місті. Вітер також буде посилюватися, він не буде постійним, зрозуміло, але при проходженні циклонів і атмосферних фронтів посилення вітру в місті Києві також буде відмічатися силою до 15-20 метрів на секунду".

  Хто чекає на похолодання з нетерпінням - так це торговці одягом. Вони бідкаються, через теплу осінь попиту немає ані на шапки, ані на пальта. Крам купують неохоче, навіть попри знижки. Такого застою не було навіть за кризи.

  Ніна, продавець: "Нема зими, в людей нема грошей, так що сидим всі без почину. Якщо і йде одна шапка, так тільки одна в неділю, і все".

  Валентина, продавець: "Чекаєм ми снігу, морозу, щоб похолодало - хотя би мінус 5-10. Тоді да, може шото наладиться".

  Попри те, що календарна зима вже на носі, водії перевзувати автомобілі не поспішають. Цьогоріч, знову ж таки, через теплу осінь, колеса міняють неохоче. Утім, щойно випаде перший сніг, черг не минути.

  Володимир Рябець, працівник автоцентру: "Большинство автовладельцев еще не переобулись, но все больше и больше автовладельцев поступают правильно - переобувают свои шины с летних на зимние при наступлении среднесуточной температуры 5-7 градусов".

  Чи буде сніжним новий рік, синоптики прогнозувати поки що не беруться. А от людям, на самопочуття яких впливає погода, буде непереливки. Зиму обіцяють мінливу - то потепління, то морози.

  Ксенія Дворнікова, Максим Петраков, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  На столичних ринках перевіряють якість риби
  Наступний матеріал
  У Києві відкрилась виставка неповносправних художників
  Теги: