На столичних ринках перевіряють якість риби

  Якої якості риба на столичних ринках взялися перевірити інспектори із Комітету рибгоспу. Результат рейду маловтішний - продавці не гребують торгувати несвіжими карасями і щуками. Втім, виявляється, і на такий товар є свій покупець. Адже за мертвого коропа просять удвічі менше.

  До цієї пані інспектори з рибгоспу ходять мало не щодня. От і сьогодні - на столичний ринок "Юність" прийшли не за покупками.

  Інспектор: "Есть много вопросов у меня. И к накладным тоже".

  Головне питання - наявність документів. Де рибу виловили, звідки привезли, в якій кількості, а також посвідчення про якість продукції. В усіх накладних  - відмітка "Чернігіврибгосп".

  Інспектор: "Я сомневаюсь что в Черниговской области такие большие рыбные запасы. Там помоему 4 или 5 пользователей всех, которые ловят речную рыбу".

  Продавець Юлія каже - інспектори занадто прискіпливі.

  Продавець: "Ось тут не Чернігіврибгосп. Рибу привозять, ми берем по чуть-чуть, щоб була постоянно свіжа. Провіряли вже скільки раз нас. На той неділі тоже провіряли нас".

  Киян такі рейди не насторожують. 

  Киянин: "Ну я не перший раз уже таке купую. Нічого, живий!"

  На Лісовому перевіряльники дивляться не лише на документи, а й на цінники. Приміром, тут риба - на будь-який смак. 25 гривень за кілограм - така ціна за ту, що ще плескається у воді. Решта - удвічі дешевша.

  Інспектор: "Вот эта риба свежая - стоит 20 гривен, вот это все вот несвежая. Почему ей снизили цену? Да для того, чтобы малоимущие слои населения имели возможность купить ее".

  Продавець Євген переконує: його риба - хоч зараз на сковороду.

  Євген, продавець: "Тут явно и понятно признаки, что она свежая. Красные жабры. Разница идет 10,10 и 11. Деньги небольшие. Люди, кто понимает в рыбе - покупают ее".

  Інспектор: "А вы бы ее ели?"

  Продавець: "Я ее беру себе постоянно".

  Інспектор: "Я сомневаюсь".

  Продавець: "Очень зря!"

  У держрибгоспі кажуть - під час останньої перевірки вилучили 700 кілограмів риби. Левова частка товару -  непридатна для споживання.

  Голова комітету рибного господарства України: "Больная рыба...".

  Кияни свою оцінку нечистим на руку торгівцям теж поставили.

  Киянка: "Гадость, та й усе! Що ще сказать?! Дурні люди, і дурна я, що берем таке".

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк, 5 канал. 

  Попередній матеріал
  У Київраді хочуть ще більше обмежити перелік місць для куріння
  Наступний матеріал
  За кілька днів у Києві очікується снігопад
  Теги: