5.ua

За 10 днів підсумують громадське обговорення щодо перейменування вулиці Інститутської

  20 жовтня, закінчиться громадське обговорення проекту рішення Київської міської ради щодо перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні у Печерському районі столиці.


  Про це прес-служба КМДа повідомила 10 жовтня.
  Нагадаємо, що на вимогу громадськості обговорення зазначеного питання проводиться міською владою у два зручних для мешканців способи: на офіційному веб-порталі Київської міської державної адміністрації та за допомогою "гарячої" телефонної лінії КБУ "Контактний центр міста Києва".

  Протягом всього періоду обговорення кияни мали змогу висловити власну думку щодо перейменування, залишити свої пропозиції, зауваження, оприлюднити альтернативну редакцію проекту рішення, а також ознайомитися з ходом та проміжними результатами обговорення.

  Зокрема, як повідомила директор Департаменту суспільних комунікацій Марина Хонда, станом на 10 жовтня до обговорення вищезазначеного проекту рішення Київради долучилися  більше 2400 користувачів веб-порталу Київської міської державної адміністрації та майже 300 киян, що скористалися "гарячою" телефонною лінією. З них: 62% – повністю підтримали проект перейменування вулиці Інститутської на вулицю Героїв Небесної Сотні, 38% висловилися проти такого перейменування. Також, учасники обговорення оприлюднили близько 450 власних пропозицій, основні серед яких:

  - перейменувати лише частину вулиці Інститутської, де відбувалися трагічні лютневі події (від Майдану Незалежності до вулиці Ольгинської), залишивши далі історичну назву вулиці;

  - перейменувати вулицю Інститутську на вулицю Небесної Сотні (без слова «Героїв», так як усі загиблі патріоти вже є героями);

  - не перейменовувати вулицю Інститутську, натомість присвоїти ім’я Героїв Небесної Сотні одному з об’єктів міста з радянською чи російською назвою або новому об’єкту;

  - не перейменовувати вулицю Інститутську, зберігши 200-річну історичну назву, натомість встановити на місці трагічних подій меморіально-музейний комплекс, пам’ятний знак, облаштувати сквер чи алею.

  Після завершення обговорення, всі пропозиції та зауваження будуть передані до профільних постійних комісій Київської міської ради для розгляду та врахування при прийнятті остаточного рішення.

  Тож, якщо ви бажаєте висловити свою думку до запропонованого проекту рішення Київської міської ради, обов’язково долучайтеся до обговорення, скориставшись одним з вищенаведених способів.
  Попередній матеріал
  З листопада запрацює поромна переправа із Херсонщини до портів Туреччини
  Наступний матеріал
  МВФ планує збільшення фінансової допомоги для України
  Теги:
  Loading...