5.ua

МВФ планує збільшення фінансової допомоги для України

  Міжнародний валютний фонд (МВФ) закликав держави-донори продумати програми додаткової фінансової допомоги для України, яка переживає військовий конфлікт на сході країни.


  Про це під час брифінгу у Вашингтоні 10 жовтня заявив глава Європейського департаменту МВФ Поль Томсен, передає УНІАН.

  "Міжнародні партнери України мають продумати питання організації додаткової фінансової допомоги Україні", - сказав Томсен.

  Він зазначив, що Україна виконує всі основні вимоги програми співпраці з МВФ.

  "У нас вельми ґрунтовна програма співпраці. І ми відзначаємо глибоку прихильність уряду до реалізації реформ. Україна досягає всіх фіскальних цілей, які ставляться в програмі. Але політична невизначеність накладає свій відбиток на економічний розвиток, на реальний сектор економіки", - сказав Томсен.

  Він також підтвердив, що чергова оцінна місія МВФ приїде до України в листопаді - після проведення позачергових парламентських виборів.

  Раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард зазначала, що стабілізація економіки України зажадає залучення додаткового зовнішнього фінансування поза програмою співпраці з МВФ.

  При цьому аналітики Фонду прогнозували, що в умовах продовження військових дій потреба України в зовнішньому фінансуванні становитиме до кінця 2015 року не менш як 19 млрд доларів.
  Попередній матеріал
  За 10 днів підсумують громадське обговорення щодо перейменування вулиці Інститутської
  Наступний матеріал
  У Києві з'явився пам'ятник воїнам-патріотам України
  Теги:
  Loading...