З обласного на міський бюджет перевели Бучанську спеціалізовану школу-інтернат

  З обласного на міський бюджет перевели Бучанську спеціалізовану школу-інтернат. Така зміна викликала негативну реакцію у батьків.

  Частина з них побоюється, що нова влада почне відсіювати дітей із навколишніх сіл та міст. Школа розрахована приблизно на 400 дітей. Нині в ній навчається на 2 сотні більше. Натомість решта батьків остерігається, що з наступного року в навчальний заклад візьмуть удвічі більше першачків. А це, на їхню думку, відіб`ється на якості навчання. Однак у обласному Головному управлінні освіти і науки заспокоюють. Там переконують - зміна підпорядкування освітнього закладу не позначиться на якості навчання. 

  Мати дитини: "Як нам сказали школу будуть переводить на баланс Бучі і наших дітей, тоєсть, пригородних,  будуть отправлять назад , в обичні школи.

  Учитель: "Вони хїочуть збільшити кількість перших класів. І де їх розміщати? Получається друга зміна. Для вчителів буде колосальна нагрузка".

  Наталія Клокар, начальник головного управління освіти і науки КОДА: "Стуація - дуже проста, відповідно до законодавства, для того щоб не порушувати бюджетний кодекс, Бучанську спеціалізовану школу-інтернат передано із обласної власності у власність громади міста Буча. Права дітей і права персоналу - абсолютно не порушуються. Тому що всі діти, які навчаються тут - будуть навчатися до 11 класу. Всі вчителі, які працюють в цій школі і тарифіковані на цей навчальний рік - жодна година не буде знята".

  Попередній матеріал
  Проект нових меж Києва розробили в столичній мерії
  Наступний матеріал
  В Сирії невідомі спробували підірвати МВС
  Теги:
  Loading...