5.ua

З Будинку офіцерів викидають волонтерів, які допомагали переселенцям

  Громадських активістів, що опікуються переселенцями із Криму та Сходу, виселяють на вулицю. У приміщенні Будинку офіцерів вони працювали чотири місяці.


  Днями волонтери отримали припис звільнити приміщення. Час на збори – день. Допомогти з переїздом прийшли з десяток молодиків, розповідають кияни. І не самі, а у супроводі власника будинку. Силоміць вони відбирали речі та оргтехніку. Хроніку подій зберегти не вдалося. Усі докази непрошені гості змусили видалити. Тепер волонтери готують позов до суду і припускають, що причиною виселення могло стати звернення до Міноборони про захист прав добровольців у зоні АТО.

  Голова ГО із підтримки переселенців, біженців та правового захисту Олександр Боршуляк розповів: "Відповіді поки, що немає, але вона прийшла з другого боку. Це ж будинок підпорядкований Міністерству збройних сил. Це не та реакція, яка має бути на нашу співпрацю. Зараз я вам припис показував – вже не можна робити те, те і те. Тобто йде такий пресинг. А конкретно позавчора – прийшли і закрили ззовні. Прийшла дівчина і сказала, що тут буде танцювальний гурток".

  Натомість, дізнатися думку господаря приміщення не вдалося. Нині коментувати інцидент керівництво будинку офіцерів – відмовилося, утім обіцяють скликати прес-конференцію.

  Як ми повідомляли раніше, першого вересня більшості вимушених переселенців у Києві вкажуть на двері. З дахом над головою залишаться одиниці.
  Попередній матеріал
  Православні декларують бажання об’єднатись і очікують обрання нового лідера УПЦ (МП)
  Наступний матеріал
  Парламент Грузії ратифікував Угоду про євроасоціацію
  Loading...