5.ua

«Європатруль»: таких брудних виборів не було вже давно

  Зокрема, найпоширенішими стали масовий підкуп, використання так званих «каруселей», вилучення бюлетенів, використання фізичного тиску молодиками спортивної зовнішності, перешкоджання роботі спостерігачів та фальшування протоколів. Експерти підрахували, за один голос кандидати виклали від 200 до 400 гривень. Окрім того, активісти зафіксували агітацію в день голосування.

  Ольга Айвазовська, координатор політичних і виборчих програм громадської мережі «ОПОРА»: «Незважаючи на те, що підрахунок майже завершений в цих округах – результатам довіряти не можна. Підкуп – це кримінальна відповідальність і, фактично, саме підкуп перешкоджає здійсненню і реалізації вільних виборів».

  Микола Воробйов, координатор громадської кампанії «Європатруль»: «Таких брудних виборів ми не бачили вже давно. Найпоширеніша, я би сказав, це ноухау – камери».

  Ярослав Макітра, спостерігач: «На всі вимоги продемонструвати документи на камери. Раз камера тут знаходиться, значить вона має бути куплена за бюджетні гроші, хоча б як мінімум, якщо ведеться така річ. То звучали слова, що “це моя приватна камера, я знімаю хоум-відео на виборчій дільниці”».

  Попередній матеріал
  На «проблемних» округах Київщини перемагають провладні кандидати
  Наступний матеріал
  КМДА відмовилась від встановлення головної ялинки
  Теги:
  Loading...