5.ua

На «проблемних» округах Київщини перемагають провладні кандидати

  У Центральній виборчій комісії продовжують рахувати голоси на виборах у п'яти «проблемних» округах. За даними ЦВК, вже опрацювали більше 95-ти відсотків протоколів.

  За попередніми результатами, у 94-му окрузі в Обухові зі значним відривом лідирує самовисуванець Руслан Бадаєв. На другому місці – кандидат від Радикальної партії Олега Ляшка, Андрій Лозовий. За ним – самовисуванець Юрій Кармазін. У 223-му окрузі Шевченківського району Києва найбільше голосів нарахували самовисуванець Віктор Пилипишин. За ним ідуть кандидат від партії «Свобода» Юрій Левченко та самовисуванець Тетяна Монтян. Свободівці по цьому округу вирішили не визнавати результати виборів. Вони наголосили: за результатами екзит-полів перемагає саме їхній кандидат – Юрій Левченко.

  Михайло Охендовський, голова ЦВК: «Ані дільничним, ані окружним комісіям немає що приховувати, і немає підстав затримувати відповідну інформацію. Проблемність округів, де вчора відбулося голосування, зникає на очах. У нас є всі підстави, що до кінця сьогоднішнього дня в більшості округів буде завершено опрацювання протоколів дільничних виборчих комісій і вже завтра до Центральної виборчої комісії надійдуть перші протоколи окружних виборчих комісій про підсумки голосування в цих округах».

  Попередній матеріал
  Російські спостерігачі помітили на виборах порушення лише з боку опозиції [відео]
  Наступний матеріал
  «Європатруль»: таких брудних виборів не було вже давно
  Теги:
  Loading...