Забруднення ріки
Забруднення ріки Обозреватель

"Є грант – відпрацьовують": політолог пояснив, чому екоорганізації в Україні оминають глобальні проблеми

Читайте по-русски
Наголошується, що за кількістю надзвичайних ситуацій Україна цьогоріч вийшла на міжнародний рівень

Екологічні організації в Україні оминають глобальні загрози і працюють здебільшого на гранти з "вузькими" темами. Про це повідомляє "5 канал".

"Багато хто вважає, що екологія – це надто вузька система. Екологічні організації, вони ніби й працюють, але очевидно, що чимала кількість екологічних організацій працюють на гранти й відповідно виступають з позиції: є грант, скажімо, вони відпрацьовують", – заявив політолог Кость Бондаренко.

Наголошується, що за кількістю надзвичайних ситуацій Україна цьогоріч вийшла на міжнародний рівень. Офіційний Будапешт висловив Києву претензії через тонни сміття, що потекли з України до сусідніх європейських країн.

Варто зауважити, що зі слів угорського Президента Януша Адара, лише за два тижні з річок Тиса та Сомиш витягли майже дві тисячі кубометрів відходів. Експерти вважають, подібні НП та ігнорування екологами питання негативно позначаються як на довкіллі, так і на стосунках з західними партнерами, наголошує "5 канал".

"Влада нині намагається подолати наслідки повені в західних регіонах. Але корінь проблеми все ж таки глибший, вказують фахівці. Та ж вирубка лісів, приміром, чи стихійні сміттєзвалища сьогодні майже не контролюються профільними держорганами. Громадські ж, кажуть експерти, здебільшого орієнтовані на  гранти й вирішенням масштабних екопроблем зазвичай не переймаються", - йдеться в сюжеті телеканалу.

Попередній матеріал
"Усі вже втомилися": Зеленський заявив, що карантин не варто продовжувати більш ніж на місяць
Наступний матеріал
Міський голова Черкас заявив про зникнення свого заступника
Теги:
Loading...