Янукович перевіряв роботу русанівських комунальників

  Президентська іспекція на Русанівці. Віктор Янукович перевіряв роботу комунальників. Ті хвалились новими доріжками, квітниками і фресками. Працю не припиняли навіть під час президентських відвідин. Це оновлення коштувало місту понад два мільйони гривень.

  Від самого ранку Русанівську набережну начищають до блиску. Щоби перехожі не заважали - з боку бульвару навіть дорогу перекрили. До приїзду Президента - 15 хвилин, а тут ще метуть і загрібають. 

  Ніла, працівниця КП "Кивїзеленбуд": "Ну встигли, ще ж нема президнта, встигли. Сіяли траву, землю розкидали сіяли цвіти".

  Чому так метушаться - лише здогадуються. На допомогу комунальникам став і Президент. Разом із головою КМДА посадили дерево. Натомість русанівці просять інше - побудувати переправу, а ще прибрати сУдна, що пришвартовані тут уже тривалий час.

  Віктор Янукович: "Всему свое время. Чудес не бывает. Вы это знаете лучше чем я. Поэтому будем идти с максимальной скростью".

  Інших - після наведення ладу на Русанівці - потягнуло на поезію.

  Майже 2 кілометри Русанівської набережної коштували міському бюджету більше двох з половиною мільйонів гривень. Невдовзі тут обіцяють збудувати ще й скейт-парк.

  Олександр Попов: "Скейт-парк - це те що запропонували студенти, коли ми розглядали в КМДА їхні напрацювання, дипломні роботи".

  Світлана Лаврентюк, яка мешкає на Русанівці, скаржиться - прибрали не все. В парку, що неподалік - гори сміття.

  Світлана Лаврентюк, місцева мешканка: "Дуже добре шо вони зробили, але ж  якби ще не заїжджали машини туди в парк. Там все як було так і є!"

  До Дня Незалежності у Русанівську набережну планують вкласти ще півтора мільйона гривень. За місяць тут установлять дитячий та спортивний майданчики.

  Ганна Рибалка, Орест Пона, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Внаслідок дорожньої аварії у Болгарії загинула громадянка Білорусі
  Наступний матеріал
  Майже півтисячі земельних питань розгляне Київрада на найближій сесії
  Теги: