Майже півтисячі земельних питань розгляне Київрада на найближій сесії

  Майже півтисячі земельних питань розгляне Київрада на найближій сесії 14-го липня. Три сотні з них - це клопотання про одержання земельних ділянок, решта - продаж або надання в оренду.

  Опозиція обурена: близько сотні питань на погоджувальній раді вносилися з голосу. Про що йдеться у цих проектах-рішеннях - вони не знають. А вивчити за тиждень таку кількість питань - неможливо. Натомість виконувач обов`язків голови земельної  комісії Київради Анатолій Шевченко пояснює: нині почали діяти нові правила оформлення документів. Якщо раніше клопотання про отримання  ділянки проходили лише через профільні упрвління, то нині - виносяться на сесію Київради.

  Тетяна Меліхова: "Якщо порахувати, що 500т земельних питань будуть голосуватися 8 робочих годин, то мабуть є 480 робочих хвилин. То кожну хвилину депутати мають тиснуть на кнопку".

  Анатолій Шевченко: "Чому так багато питань виноситься земельних, тому що остання сесія. І якщо, наприклад, оці 300 клопотань не винести, то на розробку документації з землеусторою ми втрачаємо майже три місяці".

  Попередній матеріал
  Янукович перевіряв роботу русанівських комунальників
  Наступний матеріал
  Центр для реабілітації наркозалежних відкрили на Київщині
  Теги: