Як перевірятимуть і чим каратимуть кіоски-порушники?

  Як перевірятимуть і чим каратимуть кіоски-порушники, що продають алкоголь та тютюн, - нині вивчають у столичній міліції. Окрім неї контролювати продаж зазначених товарів буде Головне управління торгівлі. Нагадаємо, з 1 квітня за рішенням Київради продавати пиво, слабоалкогольні напоі та тютюн заборонено у кіосках, площа яких не перевищує 40 квадратних метрів. Чи дослухаються ноти закона підприємці - перевіряли наші кореспондети.

  Журналіст "5 канал": "Дива не сталося. Попри рішення Київради - головним товаром у меню столичних кіосків лишаються пиво, слабоалкогольні напої та тютюн".

  Прибрати товари, викреслені Київрадою, мають кіоски площею менше ніж 40-к квадратних метрів. Однак, якщо мають ліцензію - можуть торгувати, доки не сплине час її дії. 

  Частина кіосків - продавати пиво та цигарки таки перестала.

  Утім скаржаться - немає  пива, немає доходів

  Не з 1-го , а з 10-го квітня мають припинити продаж, щиро впевнені інші продавці.

  Перевіряти чим торгують кіоски мають Головне управління торгівлі та столична міліція. Остання нині готує відповідний  інструктаж.  

  Володимир Поліщук, речник ГУ МВС у Києві: "Наші правники розроблять певні інструкції і якщо не буде опротестовано це рішення київради прокураторою - тоді працівники міліції зможуть складати адміністративні протоколи за статею 156 частиною другою Кодексу Уераїни про адміністративні порушення. Це штраф від 30-ти до 100  неоподаткованих мінімумів".

  Лише бабця, що торгує цигарками просто неба, жодних перевірок не боїться. Сьогодні тут, завтра - там.

  Коли почнуть перевіряти, ані в міліції, ані в управлінні ще не знають. Тим часом більшість підприємців рішення Київради ігнорує як незаконне. Доводитимуть його нелегітимність  в Окружному адміністративному суді Києва 12 та 13 квітня.

  Світлана Одаренко, Микола Смолянкін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Господарський суд Києва скасував рішення Київради про виділення майже 70 га землі
  Наступний матеріал
  Оазис відпочинку для киян хочуть забудувати комерційними спорудами
  Теги:
  Loading...