У Чорному морі відбулися американсько-українські військові навчання

  Спільні навчання флагмана ВМС України фрегата "Гетьман Сагайдачний" та американського есмінця "Дональд Кук", що відбулися у неділю у Чорному морі, підкреслюють тісний взаємозв'язок між військово-морськими силами США й України.

  Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на посольство США в Україні.

  Навчання складалися з низки сценаріїв дій на морі, спрямованих на удосконалення вмінь особового складу, зокрема переміщення персоналу з судна на судно, тактичні маневрування і змодельований асиметричний захист від нападу із залученням польоту на низькій висоті вертольота з фрегата "Гетьман Сагайдачний".

  "Участь в цих навчаннях ракетного есмінця "Дональд Кук" підкреслює тісний взаємозв'язок між військово-морськими силами США і України, а його присутність у Чорному морі демонструє налаштованість Сполучених Штатів до тісної співпраці зі своїми партнерами заради підвищення морської безпеки та стабільності в регіоні", - підкреслюється у повідомленні.

  "Обидві сторони отримали цінний досвіт під час сьогоднішніх навчань, які допомогли нам краще зрозуміти дії українського флоту водночас із налагодженням партнерських зв'язків та підвищенням безпеки регіону", - зазначив помічник офіцера з оперативних питань есмінця "Дональд Кук" лейтенант Ентоні Мелендес-Діас. 

  Попередній матеріал
  Латвія єднатиме країни ЄС з метою протидіяти агресії Росії щодо України
  Наступний матеріал
  Рада позбавила депутатських мандатів Турчинова, Ковальчука і Павленка

  Латвія єднатиме країни ЄС з метою протидіяти агресії Росії щодо України

  В Україну їде делегація НАТО

  Спецвипуск Charlie Hebdo розкуповують із шаленою швидкістю у всьому світі

  На Луганщині бойовики підірвали вантажівку сил АТО, є поранені - Москаль