Виставка радянських плакатів стартувала у Києві

  Виставка радянських плакатів - стартувала у Києві. На ній представлені доробки останніх представників школи політичних художників-плакатистів.

  Автори робіт - подружжя Кудряшових та їхній онук. Пензлем - вони зображують вади тодішнього суспільства. Над експозицією - художники працювали понад півстоліття. Більшість робіт - уже мали стотисячні тиражі та прикрашали урядові установи. Проте, у незалежній Україні - виставляються уперше. Мета виставки - показати: як повинен виглядати професійний плакат. Адже, на їхню думку, за останні роки - плакатний жанр позбувся художньої форми. Подивитися на зразки тодішньої політреклами - можуть усі українці. Уже завтра - виставка помандрує країною.

  Остап Ковальчук, кандидат мистецтвознавства: "Якраз та школа радянська показує приклади сучасним менеджерам, політологам в кінці-кінців тим же політологам - ми зараз називаєм це дизайнером, що таке політична реклама, що таке взагалі реклама. Тому, що бачимо наскільки широка палітра, наскільки ці твори можна сприймати як художню галирею. Це не один і той самий рублений шрифт - це різні підходи композиційні".

  Попередній матеріал
  Перевірити зір у дітей-сиріт - взялися у Київській облдержадміністрації
  Наступний матеріал
  Спецслужби кількох держав ЄС беруть участь у розслідуванні терактів у Норвегії
  Теги: