dumskaya.net

Висновки "одеської трагедії": Кабмін зняв мораторій на перевірку пожежної безпеки

Відповідне рішення уряд ухвалив після трагедії, що сталася у ніч на 16 вересня – загинули три дитини

Кабмін зняв мораторій на перевірки пожежної безпеки зокрема, у дитячих закладах. Таке рішення ухвалили після одеської трагедії, коли у дитячому таборі загинули троє дітей, передає "5 канал".

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, цьогоріч кількість займань зросла більш як на 30%.

"Упродовж цього року зросла кількість пожеж майже на 31%, ніж ми мали минулого року. І загиблих у нас на 8% більше. Я пропоную прийняти цю постанову, і це дозволить нам забезпечити належний стан пожежної та техногенної безпеки у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров'я, будинках для людей похилого віку та осіб з інвалідністю, а також у закладах відпочинку та здоров'я", – зазначив Аваков. 

Довідка: раніше в Україні діяв мораторій щодо перевірок дотримання законодавства про пожежну безпеку. Згідно документу, прийти з плановою перевіркою можуть тільки ті контролюючі органи, на які не поширюється дія мораторію, і лише на ті підприємства, які включені до плану, затвердженого відповідним наказом. Тепер перевірці підлягають всі підприємства, без винятку, як це було раніше.

Як повідомляв 5.UA, в Одесі в ніч на 16 вересня загорівся один із корпусів дитячого табору "Вікторія". Вогонь повністю знищив один із дерев'яних корпусів. У момент загоряння там перебували 42 дитини. Дітей евакуювали, однак трьох із них врятувати не вдалося. Загиблі дівчатка – це 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій.

Також нагадаємо, що 18 вересня директора табору "Вікторія" арештували без права застави. А 20 вересня міський голова Геннадій Труханов відсторонив трьох чиновників на час ведення слідства. 

Попередній матеріал
Ще "Петрівка", невдовзі "Почайна": Комісія Київради схвалила перейменування станції метро
Наступний матеріал
Росія готова до військового втручання у Білорусі – генерал ЗС Естонії