5.ua

Вища рада юстиції отримала нове приміщення [відео]

  П'ять поверхів розміром п'ять тисяч квадратних метрів, просторий хол з природним освітленням, відділи документального забезпечення, правової експертизи, контролю та архівної роботи. Будівлю Вищої Ради юстиції - завершили раніше, але презентували широкому загалу саме до Дня юриста.

  Олександр Лавринович, голова Вищої ради юстиції: «Після створення в 97-му році Вищої ради юстиції вона знаходилась в кількох кімнатах, і ті з вас хто був у тих приміщеннях можуть порівняти, як там можна було працювати. на людину там було близько двох метрів квадратних».

  Ділянку в Шевченківському районі Кабмін передав у державну власність і закріпив за Вищою радою юстиції ще в 2010-му році. Раніше за цією ж адресою знаходилася прокуратура Шевченківського району. Утім у 2008-му будівля постраждала від пожежі. Відтак потребувала масштабної реконструкції. Вдихнути нове життя в це приміщення взялося товариство «Мастербуд». Компанія виграла тендер на добудову споруди та будівництво господарських приміщень.

  Микола Жигальов, начальник будівельної ділянки компанії «Мастербуд»: «Я думаю, что это один из немногих органов государственного управления, сделанный по европейским требования и технологиям современным,  для того чтобы людям было комфортно здесь работать. для этого предусмотрены инженерные системы которые обеспечивают комфорт».

  Валерій Євдокимов, президент світової організації юристів: «Враження є! Все дуже мощно виглядає! І кімнати, і вхід, і кабінети. Все дуже мощно! Но, головне це робота.

  Через два роки - компанія показала результат. А в Києві з'явилася нова сучасна споруда. Тепер Вища ради юстиції знаходитиметься на вулиці Студентській. Тут зокрема, розташовуватимуться кімната членів Вищої ради та кімната очікування кандидатів. Підрядники підкреслюють - будівля оснащена надійними інженерними системами як офісні центри класу «А». Тут є також відеоспостереження, контроль доступу та різноманітне конференц-обладнання.

  Тетяна Іванчук, Леонід Коваленко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Наодинці із хворобою залишилися колишні пацієнти клініки «Лавра» [відео]
  Наступний матеріал
  Білоцерківський центр гемодіалізу поповнили «штучної нирки»
  Теги:
  Loading...