Всесвітньовідомий тенор дасть концерт у Києві

  Уперше всесвітньовідомий тенор Пласідо Домінго дасть концерт у Києві. Перед столичною публікою він заспіває 29 червня - під кінець Євро-2012.

  Саме через проведення в Україні Єврочемпіонату іспанський тенор погодився на виступ. Потім планує залишитися на фінальний матч. Попереднє місце концерту Пласідо Домінго - Софійська площа. Квитки у партері коштують від двох до шести тисяч гривень. А за VIP-ложу доведеться заплатити щонайменше дванадцять тисяч. Упродовж двох годин тенор виступатиме у супроводі київського оркестру. Можливо, заспіває і українською.    

  Хосе Соріано, імпресаріо Пласідо Домінго: "Пласідо Домінго співав майже всіма мовами світу. Думаю, йому не важко буде вивчити й декілька українських композицій. Адже, як правило, один концертний номер Пласідо присвячує країні, де він виступає".

  Карина Макогон, гендиректор концертно-театральної агенції: "Велись переговоры на протяжении 12 лет. И когда объявили о том, что будет Эвро-2012 в Украине, переговоры обрели другой статус. Люди, которые не смогут приобрести билеты, смогут смотреть этот концерт на больших экранах в ближайшей местности, где это всё будет".

  Попередній матеріал
  Уже 5 європейських держав відкликали своїх послів із Сирії
  Наступний матеріал
  Програму соціально-економічного розвитку Київщини на 2012 рік ухвалила облрада
  Теги: