Уже 5 європейських держав відкликали своїх послів із Сирії

  Уже п’ять європейських держав відкликали своїх послів із Сирії - це Бельгія, Велика Британія, Італія, Іспанія та Франція. Ще раніше закрили амбасаду Сполучені Штати і шість держав Перської затоки. Євросоюз обговорює можливість додаткових санкцій проти Дамаска - зокрема, замороження активів сирійського Центробанку у країнах ЄС.

  Доки Європа узгоджує санкції - Росія проводить переговори із Башаром Асадом. Із ним уже зустрілися голова МЗС та очільник Служби зовнішньої розвідки. Асад запевнив обох, що прагне припинити насильство в державі, і уже невдовзі має назвати дату референдуму щодо нової конституції. Заворушення у Сирії з вимогою відставки президента не припиняються одинадцять місяців. За даними правозахисників - загинуло понад п’ять тисяч людей. Опозиціонери звинувачують владу у жорсткому придушенні акцій протесту.

  Бернар Валеро, речник міністерства закордонних справ Франції: "Ми хочемо тісно співпрацювати із сирійською опозицією, будемо її підтримувати і заохочувати до об’єднання, до праці на демократичній платформі. Треба, щоб усі лідери антивладних сил зустрілися, знайшли шлях зупинити насильство і готували нове майбутнє для Сирії".

  Попередній матеріал
  До 18 зросла кількість жертв вибуху у пакистанському Лахорі
  Наступний матеріал
  Всесвітньовідомий тенор дасть концерт у Києві
  Теги: