Внаслідок сутичок на Грушевського близько 200 поранених [відео]

  Близько двохсот поранених унаслідок сутичок на Грушевського. Така цифра випливає з повідомлень прес-служби МВС. Там заявляють про сотню постраждалих. Ще 103 людей звернулися по допомогу до столичних лікарень. Серед них - і журналісти. В якому стані - далі в сюжеті.

  Нестор Пронюк, постраждалий: «Ногу не зачепило, але ось так виглядають осколки».

  Уламки світлозвукової гранати показує в долоні Нестор Пронюк. Згадка про вечір штурму вулиці Грушевського у вигляді дрібних часточок, схожих на пластик, мало не зачепила ногу чоловіка. Оку пощастило менше. Лікарі зробили операцію.

  Нестор Пронюк, постраждалий: «Поки що я на нього не бачу».

  Сусід пана Нестора по палаті - волонтер і журналіст «Спільно-ТВ» - Янек Фалькевич з оператором знімали на Грушевського. Граната з боку спецпризначенців, каже Янек, поцілила прямо в ногу.

  Янек Фалькевич, журналст «Спільно-ТВ»: «Будь ласка така рана була. в мене добре що були такі гірськолижні штани і ще кальсони фактично вони взяли удар».

  Рвану рану нині лікарі зашили. Та із зором - справи гірші.

  Янек Фалькевич, журналст «Спільно-ТВ»: «Зараз на право око я не бачу. Бачу силует. Бачу світло, яке світить».

  Фалькевич упевнений - граната поцілила у нього невипадково. Люди в погонах, переконаний, не могли не помітити, що він представник преси.

  Янек Фалькевич, журналст «Спільно-ТВ»: «На мені була маніжка помаранчевого кольору. там були всі в маніжках таких. Впевнений на сто відсотків що це було цілеспрямовано кинуто».

  Ганна Рибалка, Іван Довганик, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Понад добу тривають сутички на вулиці Грушевського [відео]
  Наступний матеріал
  Новий льодовий спорткомплекс з'явиться у Богуславі
  Теги:
  Loading...