Владу просять створити дитячий телеканал

  Збільшити кількість дитячих програм та створити профільний загальноукраїнський телеканал. З такими пропозиціями звернулися до Президента України, Кабміну та Верховної Ради учасники круглого столу, присвяченого проблемам дитячого мовлення.
  Адже спеціалізованих програм для малечі бракує як на державних, так і на приватних телерадіокомпаніях. Тому серед пропозицій до влади - запровадження пільг для компаній, які готуватимуть програми для дитячої та юнацької аудиторії. Свої пропозиції для чиновників приготувала й молодь із дитячої агенції "ЮНПРЕС".

  Ганна Чистякова, член інформаційно-творчого агенства "ЮНПРЕС": "Більше створювати саме дитячих програм для дітей. Аби діти могли прийти зі школи, з інститутів, зі свого навчання і дивитися передачі саме для них".

  Людмила Тягнирядно, член інформаційно-творчого агенства "ЮНПРЕС": "Щоб заохотити приватні канали потрібно просто дати їм якісь льготи, щоби вони розуміли. що якщо вони будуть робити дитячі передачі, то у них буде і аудиторія, яка буде дивитися, і рейтинг буде той самий, і діти також будуть задоволені".

  Володимир Манжосов, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення: "Наше законодавство повинно бути напрвлене на те, щоб можна було державним органам регламентувати діяльність телерадіоорганізацій для того, щоб було як можна більше дитячих програм і вони були найбільш якісними". 

  Попередній матеріал
  Кучма вимагає поновити справу проти Мельниченка
  Наступний матеріал
  На Міжнародний день захисту дітей до Мамаєвої слободи запросили сиріт
  Теги: