Данило Гетманцев
Данило Гетманцев Данило Гетманцев / Facebook

ВККСУ відмовила депутату Гетманцеву в посаді судді через спробу фальсифікації – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Підставою для відмови Гетманцеву стала низка фактів, виявлених на той момент Громадською радою доброчесності

  У ЗМІ з’явився документ, з якого випливає, що голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев у 2017 році претендував на посаду судді Касаційного адміністративного суду. Але Вища кваліфкомісія суддів відмовила Гетманцеву через спробу фальсифікації і приховування даних про себе.

  Як свідчить документ, опублікований на сайті "24 каналу", підставою для відмови Гетманцеву стала низка фактів, виявлених на той момент Громадською радою доброчесності.

  По-перше, рада встановила, що Гетманцев був засновником підприємства TOB "M.C.Л.", щодо якого є "висновки правоохоронних органів про сприяння тероризму". А саме – СБУ здійснювало досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування тероризму невстановленими посадовими особами TOB "M.C.Л.".

  По-друге, йдеться в повідомленні, на підприємстві, співвласником якого є Гетманцев, були виявлені непрозорі механізми для обходу санкцій та несплати податків.

  По-третє, Гетманцев був помічником-консультантом народного депутаті від Партії регіонів Володимира Сівковича, який перебуває у розшуку за підозрою у силовому розгоні учасників Євромайдана 30 листопада 2013 року.

  По-четверте, Гетманцев був засновником TOB "Юрімекс", де володів більш ніж 50%. І це ТОВ є джерелом значних прибутків, йдеться на сайті.

  У повідомленні зазначають, ВККСУ також оприлюднили висновок – кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду Данило Гетманцев не вжив заходів для усунення цих ризиків або їх спростування. Чим продемонстрував пріоритет власних інтересів над інтересами авторитету суду і України.

  Попередній матеріал
  Про шапки можна забути: в Україні потепліє
  Наступний матеріал
  "По суті – знущання": Фесенко пояснив, чим законопроєкт 1210-1 гірший від попереднього
  Теги:
  Loading...