Сергій Фурса
Сергій Фурса 24tv.ua

Вітчизняні металурги є прикладом публічного прозорого бізнесу – Фурса

  Читайте по-русски
  Більшість промислових компаній є публічними компаніями з іноземними акціонерами чи вертикально вибудованими холдингами, вказує експерт

  Безпрецедентне зростання податкових платежів групою "Метінвест" до 10,2 млрд грн у першому півріччі 2021 року забезпечить наповнення місцевих бюджетів – значна частина відрахувань залишається безпосередньо у регіонах, де розташовані підприємства Групи.

  Як акцентують експерти – це в повному обсязі профінансовані потреби громад і вчасно виплачені зарплати бюджетникам. А головне – підтримка міст у протидії коронавірусу. Тим самим, додають фахівці, вітчизняний гірничо-металургійний комплекс демонструє приклад виключно прозорого бізнесу.

  "Більшість промислових компаній є вибудованими публічними компаніями з іноземними акціонерами чи вертикально вибудованими холдингами українськими – де все "в білу", тому металургія базова – там "біла" зарплата", – наголошує фінансовий експерт Сергій Фурса.

  Нагадаємо, група "Метінвест" із урахуванням асоційованих компаній і спільних підприємств за підсумками 2020 року перерахувала до бюджетів усіх рівнів 22,1 млрд грн податків і зборів, що на 5% вище за рівень 2019 року. Гендиректор "Метінвесту" Юрій Риженков зазначав, що загальна криза і пандемія не завадили групі завершити рік із сильними результатами і в той же час відмовитися від податкових канікул заради підтримки міст, де працюють підприємства компанії. Загалом за 15 років роботи група перерахувала до бюджетів усіх рівнів близько 165 млрд грн.

  Попередній матеріал
  Чергова провокація: окупанти на Донбасі обстріляли автомобіль групи розмінування
  Наступний матеріал
  Суд визнав за Україною право власності на танкер Delfi
  Теги:
  Loading...