Випуск у Інституті спеціального зв`язку

  В українських військах - поповнення. Понад сотня випускників Інституту спеціального зв`язку та захисту інформації попрощалися зі студентським життям.

  За 5 років навчання курсанти стали лейтенантами. Працюватимуть вони у правоохоронних органах. Зокрема, у Службі безпеки та розвідці. Відмінників направляють у Міністерство внутрішніх справ та Управління державної охорони. Окрім українських фахівців, інститут готує кадри і для інших країн. Зокрема, фахівців для Республіки Казахстан.

  Курбаналі Шалкаров, представник Комітету національної безпеки Республіки Казахстан: "В этом году у нас 16 випускников оканчивают учебное заведение, из них - 4 красных диплома. В целом, хорошие знания здесь дают, мы удовлетворены".

  Сергій Піскун, генерал-майор Держспецзв`язку: "Вони всі на 100 відсотків трудовлаштовані. Наші випускники поповняють лави державних органів влади поперш всього. А також ми готуємо спеціалістів, які забезпечують зв`язком вищих посадових осіб держави, як у місцях тимчасового перебування, так і за кордоном".

  Попередній матеріал
  У столичному хмарочосі провели пожежні навчання
  Наступний матеріал
  У Києві відзначили день літнього сонцестояння
  Теги: