5.ua

Він молиться, вони - пильнують. Він - це Янукович [відео]

  У день міліції правоохоронці масово пішла в народ. Окрім уже звичних міліцейських барикад навколо Кабінету міністрів, сьогодні зранку хлопці зі щитами собою перегородили людям шлях ще у двох місцях – на Європейській площі. Пускають не всіх – вибірково. Автомобілі – тільки за списком.

  Усе через те, що президент з урядом на Володимирській гірці моляться. Журналістам приєднатися до молебню не можна.

  Чим далі до опівдня – тим більшало міліцейських кордонів по всьому Печерську. Вони проникли усюди – у двори, у арки, на шкільні подвір'я. У поліклініках – грілися, у школах – ходили в туалет. Беркутівці ховалися попід вікнами багатоповерхівок.

  Ось контрольно-пропускний пункт «вулиця Інститутська». Юний міліціонер допитує усіх і сам вирішує, кого пускати, кого ні.

  Люди стоять у черзі, щоб пройти у справах. Пенсіонери показують пенсійні, водії – права. Хтось просто проситься в ресторан, хтось у дитсадок.

  Прохід стає все вужчим. Урешті, щоб пройти міліцейські барикади, людям доводиться топтатися в багнюці та стрибати з високих парапетів.

  А це – контрольно-пропускний пункт «вулиця Пилипа Орлика» – недалеко від Міністерства внутрішніх справ, де сьогодні святкували. Привітати міністра з професійним хотіли і люди з Євромайдану – не пустили. Бабусям, які йшли до поліклініки, дали прохід, лише побачивши камеру. 

  І таких фейс-контролів – по всьому Печерську. Справи на стільки внутрішні, що навколо Міністерства внутрішніх справ, на всіх під’їздах – усе наче вимерло. Ні людей, ні машин. Усередині президент міліції грамоти вручав. Вітали міліцію і ті, у кого з пересуванням у цей день були проблеми.

  Вони ж так нічого і не сказали у відповідь на такі привітання.

  Ольга Петрів, Анастасія Бабенко та Іван Довганик, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  «Сенсація» від Пшонки: «Беркут» на Майдан направив майстер Шевченківського ШЕУ [відео]
  Наступний матеріал
  Арбузов заперечив можливість змін в уряді
  Теги:
  Loading...