Війна із незаконно встановленими МАФами у столиці продовжується

  Війна із незаконно встановленими МАФами у столиці продовжується. Нині головне завдання - очистити від тимчасових споруд територію навколо метро, кажуть, у департаменті благоустрою. На черзі - кіоски біля станції Палац спорту та Житомирська. Подробиці від Євгенії Подобної.

  Чиновники з департаменту благоустрою проходять торговельним рядом біля станції метро "Житомирська". Однак прийшли - не за покупками. Роздають продавцям попредження про демонтаж. На переїзд власникам яток дають кілька днів.

  Тим часом продавці - за голову хапаються. Кажуть, не уявляють, чим тепер заробляти на життя. До того ж, чимало продавчинь тут пенсійного віку, скаржаться - роботу нині знайти неможливо. А ще - у добрі наміри чиновників не вірять. Вважають, на місці їхніх кіосків скоро з`яляться інші. 

  Марина Шпак, продавець: "Пришли в киоск к хозяину работать - он хоть зарплату платит. Ребенок заболел - он дал мне на лекарства. Если и уберут - все равно другие посатвят. Оно везде так. Одни убирают - другие ставят".

  Кияни з чиновниками солідарні. Серед перехожих не знайшлося жодного, хто був би проти демонтажу.

  А тут перші мафи від метро вже переїхали. Власники інших обіцяють прибрати ятки самостійно. Інакше - чиновники погрожують не повернути демонтовані споруди.

  Крижанівський, помічник директора "Державних лотерей": "Доручення получили, яким треба 20 метрів від метро переставить Ми самі приберемо, переставим, щоб було більше 20 метрів".

  Чиновники, кажуть, зацікавлені, аби власники прибирали свої кіоски самостійно, аджЕ на демонтаж однієї ятки витрачають до чотирьох із половиною тисяч гривень. Тож, у яку суму виллється місцевому бюджету розчистка 20-метрової зони на Житомирській - нескладно порахувати. Адже тут їх 18.

  Євгенія Подобна, Владислав Каретник, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Столична влада не виконує рекомендацій ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  Двох карпатських рисей взяли під опіку урядовці
  Теги:
  Loading...