Двох карпатських рисей взяли під опіку урядовці

  Двох карпатських рисей взяли під опіку перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак та радник голови Верховної Ради Микола Петренко.

  Упродовж року чиновники утримуватимуть пару диких кішок. Це обійдеться їм у 36 тисяч гривень. Відтепер чиновники зможуть задарма приходити до звіринцю і обирати імена для потомків тварин. Кішкам 7 та 4 роки. Молодшим є самець, якого привезли з Чеського зоопарку. Нині у дикій природі залишилося близько 3-х тисяч карпатських рисей. 

  Олександр Мазурчак, перший заступник  голови КМДА: "Тому що зоопарк ми любимо, ми любимо тварин. І хотілося теж допомогти. Сьогодні зоопарк переживає ненайкращі часи. Ви знаєте про це і хотілося відродити от як раз цю програму опікунства над тваринами, коли люди мають можливість допомогти тваринам".

  Євген Кирилюк , генеральний директор Київського зоопарку: "Зараз ми створюємо клуб любителів зоопарку, у який увійдуть політики меценати і вони активно будуть проводити цю політику теж. Я хочу запросити усіх киян, які люблять тварин відгукнутися на нашу пропозицію, теж брати під опіку тварин. У нас же є багато тварин опіка яких коштує недорого".

  Попередній матеріал
  Війна із незаконно встановленими МАФами у столиці продовжується
  Наступний матеріал
  Піскун заперечує, що емігрував з України
  Теги:
  Loading...