Відбувся обласний Молодіжний форум

  Премії від губернатора, доступне житло та працевлаштування - проблеми молоді сьогодні вирішували на обласному Молодіжному форумі. Свіжими ідеями - ділилися активісти з усієї області. Підсумком зустрічі - стало створення Громадської молодіжної ради при губернаторові.

  На зустріч з губернатором студентка Асмік Мєлкумян приїхала з Ірпеня. Не лише послухати, а й запропонувати власні ідеї. Дівчина хоче впровадити систему оцінювання вишів та програму стажування студентів у органах влади.  

  Асмік Мєлкумян, студентка:"Створення власної державної програми стажування активних, амбіційних молодих людей в органах державної влади, зокрема ВР та Кабміні. Є пропозиція стосовно оцінки діяльності вишів,оскільки жоден з навчальних закладів не входить до 500 найкращих університетів світу".  

  У молодіжних громадських об`єднаннях проблеми матеріальні - бракує коштів, приміщень та підтримки влади. 

  Юрій Зубр, голова молодіжної громадської організації: "У більшості громадський організацій є проблема з приміщеннями. Раніше якось відділи сім`ї молоді та спорту могли допомогти - зараз все розформоване, збираються хто де може. Ну, і фінансування також - лише де які організації, які подадуть цікавий проект можуть претендувати на невеличку суму підтримки".

  Відтепер достукатися до чиновників буде швидше - через Громадську молодіжну раду при губернаторові. До неї входитимуть представники кожного вишу та міста Київщини. Серед планів обладміністрації - відновлення молодіжних будівельних загонів.

  Присяжнюк: "Я почуствовав те, що дітям. студентам, потрібні ось ті студентські загони, коли ми були студентами і працювали і я запропонував їм що в слідуючому році ми запропонуєм біля 3000 таких місць. Це буде апк, спорт, культура, жкг. Ці люди будуть працювати. відпочивати, заробляти кошти".  

  А поки що кошти вручає губератор: 10 молодих фахівців, які мають досягнення у різних галузях, отримають премії - 5-ть тисяч гривень. Ще по 600-т гривень щомісяця матимуть 50-т найкращих студентів.

  Світлана Одаренко, Олександр Зіменко, "5-й канал". 
   

  Попередній матеріал
  Затримано п`ятьох іноземців, яких підозрюють у пограбуванні банкомату в Києві
  Наступний матеріал
  За кілька днів - кияни матимуть змогу бачити у небі зорепад
  Теги: