Відбувся 2-й форум регіонів України та Уральського округу РФ

  Київщину економічну презентували учасникам Другого форуму регіонів України та Уральського федеративного округу Росії. Привабити російські інвестиції в область губернатор Анатолій Присяжнюк намагався вітчизняним машинобудуванням та аграрним комплексом.

  Натомість у російських колег його зацікавило медичне обладання, яке представила Свердловська область. Незабаром з керівництвом краю підпишуть доровір про співпрацю. За словами Присяжнюка, торік товарообіг між Київщиною та Росією склав понад 1 мільярд доларів. Загалом в області працює понад 100 підприємств з російськими інвестиціями. Окрім Київської області, на форумі презентували й інші регіони. Зокрема - Харківщину та Херсонщину. Під час форуму учасники уклали міжрегіональні угоди про співпрацю України з Уральським округом.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "В рамках економічного форуму ми проводимо переговори з губернаторами Уральського регіону, в часності з губернатором Свердловської області. Буде підписана угода про співпрацю, яка надасть можливість нашим товаровиробникам, нашим підприємцям, в кінці-кінців - туристам, спілкуватись і вирішувати ті чи інші проблеми".

  Попередній матеріал
  У Києві забудовники і "чорні археологи" знищують гору Щекавицю
  Наступний матеріал
  У Києві відбудеться традиційний фестиваль пляжного футболу
  Теги: