5.ua

Відбулася чергова сесія Київради [відео]

   

  Галина Герега, секретар Київради: «Доброго ранку, шановні журналісти!Сьогодні у нас доволі насичений порядок денний».

  Ранок добрий та не для всіх. Депутатів Київради від опозиції біля сесійної зали - вже традиційно - не видно. Їхні опоненти сходяться на роботу повз коридори «Беркуту».

  Два депутати від «Батьківщини» і один «ударівець» з'являються щоби закликати інших - піти до Верховної Ради.

  Меліхова Тетяна: «Ми рахуємо що ті питання які стоять на порядку денному вони не можуть бути порівняні з тими важливими питаннями, які будуть сьогодні вирішуватися в Верховній Раді».

  Андрій Странніков, «Удар»: «Ми сьогодні робимо акцент на більш важливих речах. А саме на засіданнях Верховної Ради».

  Регіоналів кличуть із собою. Ті - пручаються.

  Олексій Омеляненко, Партія регіонів: «Во время сессии идти митинговать  - неправильно. пусть выбирают время и приглашают на митинги тогда когда сессия Киевсовета не проходит, те депутаты которые пожелают - они после сессии Киевраде подойдут, и помогут им митинговать».

  Опозиціонери навздогін - кидають звинувачення. Обурюються - набридло ходити повз натовпи спецпризначенців. На відміну від провладних депутатів.

  Меліхова: «Більшість заїжджала на автобусах, заходила через якісь такі тайні ходи. Підземні якісь підкопи вже зробила до Київради».

  Странніков: «Я сюди прийшов о шостій тридцять. О сьомій всі підходи вже були перекриті».

  Галина Герега: «Я за руку не буду водити депутатів. я не вірю в те що вони не змогли сюди пройти. Хто хоче той зайде у будівлю? Жодних перешкод ніхто абсолютно не чинить їм перешкоди».

  Утім без перешкод не минулося. Депутатка Тетяна Меліхова проситься на трибуну. Галина Герега не пускає.

  Галина Герега: «Пані Тетяно, якщо одна хвилина чому біля трибуни? Для політичного піару? З місця».

  Меліхова: «Фракція "Батьківщина" закликає усіх піти разом з нами до Верховної Ради».

  Після заклику помітингувати і без жодного голосування - опозиція йде геть. Із Хрещатика ходою рушають до Верховної Ради. Тим часом у стінах Київради депутати злагоджено голосують за зміни до бюджету столиці та програму соціально-економічного розвитку. Не обійшлося й без сюрпризу для киян. Департамент транспорту оголошує - ціни на проїзд у метро, трамваях, тролейбусах та автобусах - зростуть до трьох гривень. Вже у січні-лютому.

  Євген Водовозов, директор Департаменту транспорту КМДА:«Три гривны это разовый проезд. В одном виде транспорта».

  Плата буде більша, бо комунальний транспорт працює у збиток заявляють у «Київпастрансі». Грошей за компенсацію перевезень пільговиків застрягли в Кабміні.

  Микола Ламбуцький, начальник КП «Київпастранс»: «Казначейство треба питати. можливо й сьогодні, можливо й завтра. ну як не надійдуть? Є розпорядження Кабінета Міністрів. Такого не може бути».

  Про гроші поговорять уже у грудні. На найближчій сесії столичні депутати поставлять на порядок денний бюджет - 2014. Та коли саме зберуться - поки тримають в секреті.

  Ганна Рибалка, Максим Петраков, «5 канал».

  Попередній матеріал
  На 4-х активістів склали адмінпротоколи, які закидали димовими шашками посольство Польщі в Москві
  Наступний матеріал
  Працівники столичного ДАІ поділилися власною кров'ю з хворими дітками лікарні «Охматдит»
  Теги:
  Loading...