5.ua

На 4-х активістів склали адмінпротоколи, які закидали димовими шашками посольство Польщі в Москві

  Протоколи про адміністративну відповідальність склали на 4-х молодиків, які закидали фаєрами та димовими шашками посольство Польщі в Москві. Всі вони назвали себе активістами незареєстрованої партії Едуарда Лімонова – «Другая Россия».

  Близько десяти протестувальників спочатку розгорнули біля амбасади банер з надписом: «Росія - від Варшави до Порт-Артура». Потім атакували дипломатичне представництво. Керівництво «Другой России» вже заявило, що напад став помстою за аналогічний інцидент біля російського посольства у Варшаві 11-го листопада. Його фаєрами закидали польські націоналісти на День незалежності країни. Президент Броніслав Коморовський уже висловив вибачення Кремлю. Двох учасників нападу на російську амбасаду засудили до громадських робіт та штрафу. Проте Москва вимагає компенсації за завдані збитки у польської влади. Стверджує, місцева поліція погано охороняла амбасаду.

  Олександр Алєксєєв, посол Росії в Польщі: «Посольство не охранялось полицией в той мере, которая была необходима во время демонстрации такого масштаба. Вокруг него даже не было специальных металлических барьеров».

  Попередній матеріал
  Депутати провели засідання Київради попри мітинг
  Наступний матеріал
  Відбулася чергова сесія Київради [відео]
  Теги:
  Loading...