Велике жіноче ралі відбулося у столиці [відео]

  Велике жіноче ралі відбулося у столиці. Екстремально відсвяткувати міжнародний жіночий день наважилося 35-ть пілотів та стільки ж штурманів. Їхнім завданням було проїхати певним маршрутом та позмагатися у справності кермування на слаломах.

  За кермом лише жінки. Таке можливо тільки 8 березня на Майдані Незалежності. Тут традиційно стартувало Велике жіноче ралі. Змагаються - 35 екіпажів із Києва, Харкова та Черкас.
  Ті, хто вже досвід має - ретельно вивчають маршрут. А кому в міжнародний жіночий день головне - краса. 

  Дар`я Корнієнко, учасниця ралі: "Каждый год что-то придумываем: в прошлом году мы взяли большую мягкую игрушечку сюда прицепили, в этом году решили в шубках". 

  Чоловіки від жінок -  ні на крок. До останньої секунди. Сказати, що кермування - справа не жіноча сьогодні у чоловіків язик не повертається. Упродовж кількох годин жінки мають проїхати близько 80-ти кілометрів та пройти спеціальне випробовування: впоратися із фігурами на спецділянках. 
   
  Сергій Малик, організатор: "Все выглядит как чемпионат мира: легенда, все терминология, стартовые комплексы стоят, которые у нас на чемпионатах Европы были задействованы в своем время. Но мы делали гонку с пониманием, кто едет, куда едет и в какой день едет. Главное, чтобы был кураж, чтоб было безопасно.Но в то же время чтобы был какой-то элемент соревновательности".

  Трійку переможниць нагородили грамотами та подарунками. Та головне - свою порцію адреналіну та гарний настрій у святковий день - отримали усі учасниці.

  Світлана Одаренко, Максим Петраков, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Як чоловіки вітали жінок з 8 березня
  Наступний матеріал
  Найдорожчі подарунки на 8 березня можна зробити власноруч
  Теги: