Найдорожчі подарунки на 8 березня можна зробити власноруч

  Щоб привітати з 8-м березня жінок, не обов`язково потрібно витрачати багато грошей. Найдорожчі подарунки можна зробити власноруч. Саме таким чином готують листівки столичні школярі. Кореспонденти "5 каналу" зазирнули в клас однієї із київських гімназій. Як вітатимуть вони мам - далі у сюжеті.

  Ось так із піснею четвертий клас гімназії готується до 8 березня. Діти гуртом майструють мамам листівки. Данило своє вітання розмальовує зламаною рукою. Каже, гіпс зніматимуть лише за тиждень. Без подарунка ж додому ні ногою. З допомогою вчительки опановує нову художню техніку.

  Данило Пітеренко: "Ця техніка називається паперопластика. Спочатку малюється ескіз, потім на нього наклеюються такі смужечки і розмальовується".

  Хоч травмований - та встигає усюди. Окрім листівки мамі - хлопчик підготував вітання і улюбленій однокласниці Лесі.

  Леся: "Я йому подобаюсь. Я дарувала Дані на 23 лютого".

  А от у маленької Аліни є подвійний привід привітати на 8ме березня бабусю. Крім міжнародного жіночого дня вона святкуватиме ще й день народження. Саме для неї онучка сьогодні готує листівку. Кожен її елемент має підтекст, запевняє дівчинка.

  Бабуся Ольга Андріївна: "8 березня це свято, бантік в мене тут є, ще є сердечка - це означає, що я її дуже люблю. А ще тут рози гарні".

  Для подарунків малеча використовує розмаїття технік. Малюють аквареллю, олівцями, вугіллям, роблять листівки пластиліном на площині та навіть виготовляють скульптури. Кирило Діхтярьов для своїх панянок приготував індивідуальні подарунки кожній в іншій техніці.

  Кирило Діхтярьов: "Оце мамі буду дарувати, тваринку буду дарувати бабусі, а оце іншій бабусі. Люблю взагалі працю, щось руками робити".

  Подарунки дитячими руками у рази дорожчі за придбані - впевнена педагог Світлана Григорівна. Малюнки своїх дітлахів жінка обов`язково зберігає. Деяким їхнім картинкам уже понад 20 років.

  Світлана Заєць, учителька початкових класів: "Я сама мама, в мене самої двоє діток, і я сама відчуваю, як мені приєно, коли дитина мені дарувала подарунок зроблений власноруч. Я до цього часу зберігаю дощечку, яку дитина випалила лобзіком. Кожній мамі приємно, коли дитина старається для мами, що вона сама, що це від душі йде. Від серця дитини".

  Ольга Сас-Тарасова, Ян Доброносов, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Велике жіноче ралі відбулося у столиці [відео]
  Наступний матеріал
  Кілька тисяч румунських шахтарів провели демонстрацію у місті Петросані
  Теги: