Велике автомобільне ралі для жінок пройшло на Майдані

  А от як вправляються за кермом представниці прекрасної статі - можна було побачити на Майдані Незалежності. Там провели Велике автомобільне ралі для жінок. Цьогорічні змагання - вже в чотирнадцяте. Демонструвати водійські навички приїхали близько пів сотні киянок. Вони стартували на головні площі країни, проїхалися Набережно-Хрещатицькою, Подолом і фінішували в Феофанії. За водіями на підборах спостерігали наші кореспонденти.

  Учасниці жіночого ралі Альона й Оксана ганяти на автомобілях 8 березня звикли - змагаються вже втретє. Доки немає чоловіків, пояснюють одна одній коли стартувати, а коли - тиснути на гальма.

  Перед стартом дівчата демонструють шлеми для картингу. 

  Доки дружина приміряє шлем, чоловік В`ячеслав згадує анекдоти про блондинок за кермом.

  А от Олена впевнена - переконання, що автомобільний спорт лише для чоловіків - то стереотип. Вправному водієві, каже, підбори не заважають.

  Олена, учасниця ралі: "Ерунда это все. Я 12 лет за рулем, и все время на каблуках. Но я взяла на всякий случай форму переодеваться".

  Майже всі учасниці жіночих перегонів - далеко не новачки в цьому виді спорту. Кажуть, стояти за плитою набридло.

  Щоби продемонструвати свої водійські здібності, учасницям ралі треба  вступити в Автомобільну федерацію України і отримати любительську ліцензію на перегони. Обмежень, кажуть, організатори, немає.

  Віце-президент Автомобільної федерації України: "В прошлом году у нас ехала женщина 47 лет, а одна - штурман - ей за сорок было. Пусть даже бабушки приходят - мы будем рады!"

  Для того, щоби взяти участь у святковому ралі, учасники йдуть на все. Ці троє, наприклад, вдалися до перевтілення.

  Псевдоучасниці діляться секретами жіночої чарівності. Найскладніше, кажуть - косу заплітати.

  Нарешті жіночі екіпажі під"їжджають і по черзі стартують.

  Наступна зупинка - на Подолі. Там автомобілісток перевіряють на швидкість ще у картингу. А звідти водії на підборах поїдуть у Феофанію. Там фінішуватимуть і отримуватимуть призи.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк , "5 канал"

  Попередній матеріал
  Завершилася друга ніч змагань шкіл самби на Бразильському карнавалі
  Наступний матеріал
  Історія еволюції свята 8 березня
  Теги:
  Loading...