Завершилася друга ніч змагань шкіл самби на Бразильському карнавалі

  Завершилася друга ніч змагань шкіл самби на Бразильському карнавалі. Парад розпочався з феєрверку. Після нього - розпочалися виступи. Кожна школа представляє ціле театралізоване шоу на певну тему. Гігантські платформи, прапори, тисячі барабанщиків і танцівниць - його невід`ємна частина.

  Першою на самбадром вийшла школа "Уніао да Ілха". Темою свого виступу вона обрала теорію Дарвіна. Близько 4 тисяч учасників - танцювали в костюмах квітів, риб, комах, зебр, жирафів та інших тварин. Виступ цієї школи - не оцінюватимуть. Її майно - костюми та декорації - як і ще двох шкіл, постраждало під час пожежі 7 лютого.

  Іто Мелодіа, співак школи Уніао да Ілха: "Ми танцюватимемо на параді перед усім світом. Незважаючи на пожежу, Уніао да Ілха підготувалася і виступатиме, як завжди, професійно".

  У другу карнавальну ніч виступили також ще 5 шкіл, що входять до вищої ліги самби. Усі вони - доклали максимум зусиль, щоби вразити глядачів і суддів. Самбадромом проїхали платформи з декораціями заввишки з триповерховий будинок. Тисячі танцюристів у неймовірних костюмах танцювали протягом кількох годин. Школи також намагаються залучати до своїх виступів знаменистей. ЦьогорІч на платформі школи Віва Ісабель Самба - з`явилася супермодель Жизель Бюндхен.

  Карнавальній традиції у Бразилії - вже майже півтисячі років. Це - загальнонаціональне свято, що триває майже тиждень. Протягом цього часу - багато установ не працюють. Центральні вулиці міста - перекриті. До Ріо-де-Жанейро прибуває безліч туристів. Цьогоріч - приїхало приблизно 700 тисяч. І лише десята частина з них - змогли потрапити на самбадром подивитися на змагання найбільших шкіл самби. Хто стане переможцем - дізнаємося вже в середу. 

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Суд над Шираком відклали на 3 місяці
  Наступний матеріал
  Велике автомобільне ралі для жінок пройшло на Майдані
  Теги:
  Loading...